Печерський районний суд м.Києва відновив кримінальне провадження про притягнення нардепа А.Левуса до відповідальності за наклеп на адресу Віктора Медведчука. Про це повідомляє виконком Громадського руху "Український вибір - Право народу".

"За цинічно брехливі, наклепницькі звинувачення на адресу лідера Громадського руху "Український вибір - Право народу" Віктора Медведчука нардеп А. Левус понесе кримінальну відповідальність", - йдеться в заяві виконкому.

У русі нагадали, що в квітні 2016 року народний депутат Левус спільно з іншими парламентаріями бездоказово звинуватив В. Медведчука та інших учасників Громадського руху в здійсненні дій, спрямованих на насильницьку зміну влади, повалення конституційного ладу, в державній зраді і фінансуванні тероризму.

"Не дивлячись на наведені факти і незаперечні аргументи, які свідчать про вчинення А. Левусом (як ініціатором) і іншими народними депутатами кримінального правопорушення згідно з частиною другою статті 383 Кримінального кодексу України ("Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину"), слідчі органи прокуратури, по суті , самоусунулися від проведення об'єктивного і всебічного слідства і незаконно закрили кримінальне провадження про притягнення Левуса до відповідальності", - повідомили в "Українському виборі". Проте 10 жовтня 2017 року Печерський районний суд м.Києва визнав такі дії прокуратури необґрунтованими і відзначив рішення про припинення кримінального переслідування Левуса.

Зокрема, суд зобов'язав прокуратуру м.Києва провести всебічне і повне розслідування у справі, дати належну оцінку скоєних Левусом та іншими нардепами дій. Також суд визнав встановленим факт упередженості та суб'єктивності слідчого під час проведення досудового розслідування, вказавши при цьому на необґрунтованість і бездоказовість його тверджень про нібито наявність у діях членів Громадського руху ознак протиправності.

Популярні новини зараз

Каменських кардинально змінила зовнішність і заговорила про почуття: "Ми різні"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

"Ми в черговий раз заявляємо, що Левусом та іншими народними депутатами - авторами завідомо неправдивих заяв протягом трьох років здійснюється моральний терор проти учасників Громадського руху "Український вибір - Право народу" і його лідера. По суті, можна говорити про політичне переслідування з використанням наклепницьких заяв і доносів", - заявили у виконкомі.

Також Громадський рух зажадав від правоохоронних органів неупередженого, повного і об'єктивного розслідування. "Ми віримо, що А. Левус і інші народні депутати - затяті адепти "партії війни", що пропагує в суспільстві ідеологію нетерпимості і ненависті, що прикривають свої брехливі звинувачення депутатським значком, постануть перед судом і понесуть не лише політичну, а й кримінальну відповідальність", - відзначили в "Українському виборі".