Нещодавно прес-секретар Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова розсмішила мережу своїми дивними танцями.

На сторінці "Роисся 24"опубліковано відео, як росіянка "нервово смикається" під музику з культового американського фільму "Кримінальне чтиво" Квентіна Тарантіно.

Наша рубрика «Мария Захарова»

Posted by Роисся24 on Friday, 3 August 2018

Користувачі мережі бурхливо відреагували, як розважається Захарова, навіть підкололи її за те, що вона танцює під "ворожу музику".

"Живенько, але не скрепно. Голі коліна, хустинкою з лаври не покрита. Срамота", "Ех, звучні пиріжки з аргентинської борошна", "Тому що довели фашисти людину до нервового припадку", "Тільки подивіться, з якою огидою вона танцює під музику ворогів", "Це брифінг МЗС РФ?" - пишуть користувачі.

Також Знай.uа нагадує, що російські журналісти, загиблі під час поїздки в Центральну Африку, насправді поїхали туди в якості рядових туристів. Ну, у всякому разі, таку відповідь, що прозвучав з Кремля.

Заявила про туристичну поїздку офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова.

Також ми писали, що у п'ятницю, 27 липня, вийшла пісня "Сповна" популярної російської співачки Каті Лель. Автор тексту - не хто попало, а спікер російського Мзс Марія Захарова.

Ну, в усякому разі саме це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Раніше ми писали, що в Баку 26 липня пройшло грандіозне відкриття музичного фестивалю "Спека", де засвітилася подружка Сергія Лаврова прес-секретар МЗС РФ Марія Захарова і викурила цигарку з відомим голлівудським актором Стівеном Сігалом.

Нагадаємо, нещодавні жорсткі висловлювання представника МЗС РФ Марії Захарової з приводу висилки російських дипломатів з Афін, Греція вважає неповагою до країни.

Як відомо, під час брифінгу 18 липня Захарова заявила, що на Афіни чинився "шалений тиск британських і американських партнерів" в питанні висилки дипломатів.