Світовий банк очікує від України початок реформування системи нагляду і контролю у сфері соціальної допомоги в 2018-2019 роках.

Директор у справах Білорусі, Молдови і України Всесвітнього банку Сату Кахкохен направив листа на ім'я міністра соціальної політики Андрія Реви.

Документ підбиває підсумки проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України" у грудні 2017 — лютому 2018 року.

У листі повідомляється, що реалізація проекту відбувається відносно не погано. Міністерство соціальної політики виконало шість з 17 необхідних індикаторів та отримало 85 мільйонів доларів в бюджет. Виплати за проектом досягли 31% передбачених на її реалізацію коштів.

Також, Кахкохен визнає, що Україні вдалося досягти розвитку в грудні 2017- січні 2018 року, коли в рамках реалізації проекту були підписані чотири контракти. Оцінка діяльності за проектом – "задовільно".

Популярні новини зараз

Тендітна Тоня Матвієнко сховалася за широкою спиною Арсена Мірзояна - про таке мріє кожна жінка

Вагітна Меган вийшла в світ з принцом Гаррі в сукні за $3,5 тисячі та годиннику принцеси Діани

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Показати ще

Світовий банк зазначає, що в 2018 році можуть бути виконані ще два індикатори, які дозволять отримати ще 35 мільйонів доларів.

Також, Сату Кахкохен вказує на доцільність своєчасно створити соціальну інспекцію. За її словами, затримки при прийнятті закону про освіту соціальної інспекції можуть призвести до несвоєчасного виконання проекту.

Як повідомляв "Знай.uа", Законопроект про забезпечення державного контролю при наданні соціальної підтримки, який передбачає створення інспекції, Кабмін вніс до парламенту в жовтні 2017 року. Закон повинен вступити в силу з січня цього року, але так і не був прийнятий парламентом.