Свято 8 Березня потрібно зберегти - Тарута

поділитись
Немає необхідності політизувати таку дату

Українці не сприймають свято 8 березня як комуністичний, і не хочуть його скасування в рамках декомунізації, проведеної Інститутом національної пам'яті. І якщо така пропозиція надійде в парламент, воно не знайде підтримку народних депутатів. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат України, лідер партії «Основа» Сергій Тарута.

За словами парламентарія, немає необхідності політизувати свято 8 березня і піддавати декомунізації, як це пропонують зробити в Інституті національної пам'яті.

«Якщо поставити українцям питання, чи сприймають свято 8 березня як комуністичний, я впевнений, що 99% відповіли б негативно. У цьому питанні потрібно почути думку більшості українців. У нас декомунізація йде дуже дивним чином. Чому-то наша влада намагається викинути саме те, що було в СРСР хорошого. Вже практично позбулися науки, промисловості, безкоштовної медицини і гідних пенсій. Також намагаються позбавитися від «комуністичного» 8 березня», – зазначив Сергій Тарута.

На думку народного депутата, ініціатива щодо скасування 8 березня не знайде підтримки і в Верховній Раді, якщо така пропозиція надійде в парламент.

«У нас корупція, неефективна влада, постійне зростання цін і тарифів. От коли ми усунемо це – ось це і буде справжня декомунізація Нам потрібно прибирати те, що заважає, і це явно не свято 8 березня. Якщо ініціатива щодо скасування 8 березня все-таки буде подана в парламент, то я впевнений, що депутати її не підтримають. Я докладу всіх зусиль, щоб це свято залишився. Ніякі політики не зможуть забрати у українок це свято весни і жіночності, адже жінки – основа нашого життя», – підкреслив Сергій Тарута.

Як повідомляв портал "Знай.uа",стало відомо, як віруючі українці встрелили 8 березня.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Сергій Тарута, партія Основа, 8 березня
Новий голова СДПН заявила про підтримку відносин з Росією
0
0
06:32 23.04.2018
Скандальна заява Ганни Герман обурила громадськість
0
0
05:35 23.04.2018
Міністр Омелян пояснив, чому його дружина народжувала в США
0
0
21:32 22.04.2018
По всьому Єревану затримують демонстрантів, які протестують проти затвердження Сержа Саргсяна на посаді прем'єр-міністра
0
0
18:12 22.04.2018
Слідство у справі народної депутатки Надії Савченко продовжили на шість місяців
0
0
17:51 22.04.2018