Журналісти показали, як зустріли День незалежності українські воїни на передовій.

Ніч проти Дня Незалежності не була спокійною. Під Горлівкою наші військові зустрічали свято під обстріли, передає канал "24".

Та, попри постійну небезпеку, солдати бойового духу не втрачають.

Стрілянина не змовкала до самого ранку. Під вогнем опинилися і мирні квартали Майорська. Від обстрілів на одному з подвір’їв загорівся сарай. Полум’я було видно за кілька кілометрів. Загасити пожежу місцеві самостійно не змогли. На щастя, оперативно прибули пожежники.

Популярні новини зараз
У боржників є 10 днів: за яку заборгованість можуть відрізати електроенергію Масштабні "газові" перевірки: за які порушення виставлять космічну платіжку "ПриватБанк" братиме за це гроші: за що українцям доведеться платити, хоча завжди було безкоштовно Українцям вручать додаткову платіжку: за що і скільки доведеться доплачувати
Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", поки вся Україна відзначає День Незалежності, на передовій готуються відбивати ворожі атаки. Все через те, що противник стягує важку важку техніку, про що свідчать регулярні звіти розвідки.