Колишній голова луганських терористів Ігор Плотницький зараз перебуває в російській столиці, і не має права вільного пересування. Про це стало відомо завдяки джерелу в так званій раді міністрів "ЛНР".

"Він не має повної свободи пересування, а саме, не може покинути російську столицю, однак, в діях в її межах не обмежений", - розповіло джерело.

Відзначається, що Теслярській нічого не загрожує, тому що він знаходиться під так званим заступництвом свого куратора (помічника президента Росії Владислава Суркова).

"Головною запорукою збереження йому життя і свободи є те, що він вміє зберігати чужі секрети. Мовчання - золото, а в його випадку мовчання - життя. Але це мовчання стосується більш глобальної інформації, що стосується махінацій на місцях, то їх учасників вже точно здали ", - розповів співрозмовник видання.

Колишні соратники стверджують, що екс-ватажкові ЛНР навряд чи варто побоюватися ліквідації.

"Він тримає зв'язок через тих, хто залишилися після "перевороту" при посадах "чиновників", а також через окремих представників місцевої преси, все ще лояльних до нього, в тому числі, в так званому держтелерадіо ЛНР. До речі, що стосується колишнього директора телеканалу ДТРК ЛНР Анастасії Шуркаевой, то їй пощастило менше, ніж Теслярській, і вона з-за багатотисячних розкрадань поки знаходиться під вартою, хоча пиляли російські гроші вони разом ", - стверджує співрозмовник видання в "радміні" ЛНР.

У Луганську з'являються чутки про можливе повернення колишнього ватажка, і це турбує нинішню верхівку бойовиків. Відзначається, що в посиленому режимі працюють так звані "правоохоронці" і "військові", будинки перших осіб бойовиків і нових "міністрів" знаходяться під цілодобовою охороною, а в Луганську більше бояться диверсантів Теслярської, ніж "українських ДРГ".

Як повідомляв портал "Знай.uа" представник "ЛНР" в політичній підгрупі з Донбасу Родіон Мірошник відповів спецпредставникові США по Україні Курту Волкер, який сказав, що "ЛДНР" потрібно знищити.