У Чорному морі українські ВМС спільно з кораблями Великобританії, Туреччини та Румунії проводять тренування типу PASSEX.

Тренування стартували 27 липня у північно-західній частині Чорного моря, повідомила прес-служба ВМС ЗС України.

Есмінець "Дункан" (Королівські ВМС Великобританії), фрегати "Ілдирим" (ВМС Турецької Республіки), "Гетьман Сагайдачний" (ВМС ЗС України) та "Р. Фердінанд" (ВМС Румунії) практично відпрацьовують спільні дії у складі групи надводних кораблів відповідно до стандартів НАТО, підвищують рівень взаємосумісності.

"На переході морем український фрегат прийняв на борт вертоліт Ка-27, після чого відбулося тренування посадок вертольоту на палубу корабля. Крім того, відпрацьовані підходи для посадок на палуби кораблів - учасників тренування їхніх вертольотів", - йдеться в повідомленні.

В ході спільних дій доглядовою командою есмінця "Дункан" проведено показову доглядову операції на борту фрегата "Гетьман Сагайдачний".

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

Наташа Корольова слізно просить про допомогу: атрофія рук і ніг, часу обмаль

На Прикарпатті мисливські пси розірвали п'ятьох беззахисних малюків, страшне видовище

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

Показати ще

Планом тренування передбачено також тактичне маневрування в строях і ордерах.

До тренування типу PASSEX залучався і літак Ан-26 морської авіаційної бригади ВМС ЗС України, - для висвітлення надводної обстановки та передачі даних на кораблі.

Як повідомляв "Знай.ua", Велика Британія підняла винищувач "Тайфун" на перехоплення двох російських стратегічних  бомбардувальників Ту-22 у Чорному морі.

СохранитьСохранитьСохранитьСохранить