У Чорному морі українські ВМС спільно з кораблями Великобританії, Туреччини та Румунії проводять тренування типу PASSEX.

Тренування стартували 27 липня у північно-західній частині Чорного моря, повідомила прес-служба ВМС ЗС України.

Есмінець "Дункан" (Королівські ВМС Великобританії), фрегати "Ілдирим" (ВМС Турецької Республіки), "Гетьман Сагайдачний" (ВМС ЗС України) та "Р. Фердінанд" (ВМС Румунії) практично відпрацьовують спільні дії у складі групи надводних кораблів відповідно до стандартів НАТО, підвищують рівень взаємосумісності.

"На переході морем український фрегат прийняв на борт вертоліт Ка-27, після чого відбулося тренування посадок вертольоту на палубу корабля. Крім того, відпрацьовані підходи для посадок на палуби кораблів - учасників тренування їхніх вертольотів", - йдеться в повідомленні.

В ході спільних дій доглядовою командою есмінця "Дункан" проведено показову доглядову операції на борту фрегата "Гетьман Сагайдачний".

Популярні новини зараз

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Нові штрафи на дорогах: українцям показали головних героїв "п'яного" водіння, запам'ятайте ці обличчя

Настя Каменських так бурхливо відзначила день народження, що перестала бути на себе схожа

Показати ще

Планом тренування передбачено також тактичне маневрування в строях і ордерах.

До тренування типу PASSEX залучався і літак Ан-26 морської авіаційної бригади ВМС ЗС України, - для висвітлення надводної обстановки та передачі даних на кораблі.

Як повідомляв "Знай.ua", Велика Британія підняла винищувач "Тайфун" на перехоплення двох російських стратегічних бомбардувальників Ту-22 у Чорному морі.

СохранитьСохранитьСохранитьСохранить