Кримінальну справу, в якій фігурує колишній глава Національного банку Валерія Гонтарева, намагаються зам'яти.

Таке припущення висловив ініціатор цього кримінального провадження, прокурор ГПУ Владислав Куценко, коментуючи передачу справи для розслідування розслідування Слідчому управлінню Національної поліції Києва, пишуть "Українські новини".

"Справа, яка відкривала НАБУ і в матеріалах якого фігурує глава Національного банку і директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізосіб, спустили для розслідування до Слідчого управління Нацполіціі міста Києва. Тепер я з ними веду переписку", - заявив Куценко.

Він упевнений, що такі дії вказують на те, що справу Гонтаревої силовики готуються злити. Щоб такого не сталося, прокурор готує рапорт на ім'я Генерального прокурора. Крім того, він обіцяє нові матеріали, які вкажуть на кричущі факти порушень з боку керівників Фонду гарантування вкладів і Нацбанку.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Національне антикорупційне бюро зацікавилось доходами колишнього глави Національного банку України Валерія Гонтаревої. Детективи мають намір детально перевірити її електронну декларацію.

Популярні новини зараз

ДТП забрала життя української рекордсменки: їй було всього лише 21

Султан Сулейман з "Величного століття" стане багатодітним батьком, дружина Халіта Ергенча щаслива

Юля "Зайка", Джессіка і Дана "напали" на колишніх Ксенії Мішиної з "Холостячки": "Дивлюся і ржу"

Леся Нікітюк в латексі показала, як дівчата можуть ловити рибку: з великою попою і вудкою в руках

Показати ще

СохранитьСохранить