Такого ще не було: Порошенко звернувся до Путіна на "ти"

поділитись
Петро Порошенко заявив, що на Путіні лежить відповідальність за конфлікт на сході країни

"На сьогоднішній день вже створюється атмосфера, що миротворці потрібні, без миротворців не можна. І ти не можеш, шановний пане Путін, або нешановний, пояснити світу, а чому ти проти. Значить, це на тобі лежить відповідальність за щоденні поранення і вбивства українських військових і українських цивільних, на тобі особисто лежить відповідальність за розгортання війни і агресії проти нашої держави".

Порошенко також зазначив, що Путін може припинити загибель мирних людей і українських військових, які захищають рідну землю:

"Ти дуже легко це можеш зробити - це просто не застосування права вето. Більше від тебе ніхто нічого не вимагає", – так заявив український глава.

Президент також підкреслив, що мандат миротворців повинен поширюватися на всі окуповані території. Дуже дивно звучало російська пропозицію застосовувати миротворців як ескорт для спостерігачів ОБСЄ.

"Ескорт - це щось інше, шановні або  нешановні росіяни. А у нас потрібна повноцінна миротворча місія, яка буде мати мандат, повноваження і можливості з роззброєння незаконних збройних формувань російського або місцевого походження під контролем росіян. Миротворці надзвичайно важливі. Той, хто проти миротворців - той за війну. І ми не допустимо, щоб українців вбивали", – зазначив він.

За словами Порошенка, Україна готова негайно винести це питання на голосування Ради безпеки "як тільки Росія прийме позицію всього світу".

"Багато членів Ради безпеки готові підтримати узгоджений проект", – підсумував президент України.

Звернення Порошенка до Путіна не на жарт розбурхало ставлеників "русского мира" в мережі. Більшість не придумали нічого кращого, як перейти на особистості, і обговорювати зовнішність українського президента.

 

Автор матеріалу: 
Катерина Санлитова
Теги: 
Петро Порошенко, Володимир Путін, війна на сході
Президент США зробив перший крок для прийдешньої зустрічі з Володимиром Путіним
0
0
00:29 20.07.2018
ФСБ шантажує Кольченка і нав'язує йому російський паспорт
0
0
23:40 19.07.2018
Президент Росії зробив заяву по Донбасу
0
0
20:07 19.07.2018
В будівлі поліцейські без розпізнавальних знаків, депутатів ігнорують
0
0
19:43 19.07.2018
Накануне стало известно, что главой Первого управления организации досудебных расследований Главного бюро расследований (ГБР) уже завтра может стать 32-летний Шевцов Евгений Александрович
0
0
17:33 19.07.2018