Влада в Україні утворила монополію на політичну корупцію, побороти яку можна лише в тому випадку, якщо дати громадянам самим визначати вектор розвитку країни. Про це заявив засновник політичної партії "ОСНОВА Сергій Тарута в ефірі телеканалу ZIK.

"Наша країна дуже велика, багата ресурсами, багата розумними людьми. Але якщо ми такі розумні, чому ж ми такі бідні? А ми бідні, бо у нас влада узурпувала всі ресурси і утворила монополію на політичну корупцію. І щоб побороти це, в нашій країні потрібно об’єднуватися не навколо посади президента, прем’єра чи політичних сил, а навколо спільних цілей", – заявив Сергій Тарута.

Народний депутат також зауважив, що лише такий підхід здатний підняти рівень життя в державі та повернути назад громадян, які виїхали з України.

"Нам необхідно відокремити цю владу і тих, хто сьогодні визначає головний вектор – від українського народу. Український народ дуже мудрий, сильний і готовий працювати. Чому він їде з України? Тому що не бачить майбутнього, але він готовий повернутися. Наше завдання – об’єднати українське суспільство навколо цілей, ідеології та цінностей, щоб побудувати успішну країну", – констатував Сергій Тарута.

Популярні новини зараз
По Хакасії вдарила путінська стабільність: на росії залишилось без опалення 70 тисяч людей у лютий мороз Зміни у виплаті пільг: з 2023-го року починають діяти нові правила Як подавати заявку на субсидію з грудня: українцям пояснили нові правила Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість
Показати ще