Влада в Україні утворила монополію на політичну корупцію, побороти яку можна лише в тому випадку, якщо дати громадянам самим визначати вектор розвитку країни. Про це заявив засновник політичної партії "ОСНОВА Сергій Тарута в ефірі телеканалу ZIK.

"Наша країна дуже велика, багата ресурсами, багата розумними людьми. Але якщо ми такі розумні, чому ж ми такі бідні? А ми бідні, бо у нас влада узурпувала всі ресурси і утворила монополію на політичну корупцію. І щоб побороти це, в нашій країні потрібно об’єднуватися не навколо посади президента, прем’єра чи політичних сил, а навколо спільних цілей", – заявив Сергій Тарута.

Народний депутат також зауважив, що лише такий підхід здатний підняти рівень життя в державі та повернути назад громадян, які виїхали з України.

"Нам необхідно відокремити цю владу і тих, хто сьогодні визначає головний вектор – від українського народу. Український народ дуже мудрий, сильний і готовий працювати. Чому він їде з України? Тому що не бачить майбутнього, але він готовий повернутися. Наше завдання – об’єднати українське суспільство навколо цілей, ідеології та цінностей, щоб побудувати успішну країну", – констатував Сергій Тарута.

Популярні новини зараз

На Хмельниччині безстрашний маршрутник схопив злочинця просто в салоні: куди зібрався?

Каменських нарешті показала дитину - дівчинка її копія, Потап щасливий: "Люблю обох"

Льоша Тригубенко вперше після "Холостячки" з'явився з дівчиною: блондинка з великими очима

Перероблена "пацанка" Покрищук виставила худе тіло, самі ребра: "Дивись біцепси які"

Показати ще