Глава Аграрної партії Віталій Скоцик ще будучи главою наглядової ради групи компаній «АMAKO», показав себе як бездарний бізнесмен і керівник

Так, в 2012-2014 роках компанія під керівництвом Скоцика була збитковою і не приносила прибуток.

Борг перед постачальниками техніки все ріс, але при цьому були дивні інвестиції компанії в соціальну спрямованість.

Після відходу з «АМАКО» Скоцика, новому керівництву довелося дуже суттєво скоротити штат і поміняти співвідношення кількості офісних і «польових» співробітників. При Скоцику 70% людей працювали в офісі, тоді як в «полях» – тільки 30%.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "дуель" Зеленського з Гончаруком, долар по 10 і пенсійний хомут

В Україні задеруть пенсійний вік для жінок: терміни вже названо

"Які великі": донька Полякової Маша влаштувала з мамою битву бікіні в спекотній Мексиці

Xiaomi Mi MIX Alpha з трьома екранами засвітився на відео

Показати ще

Після відходу з «АМАКО» Скоцика вибрали головою Аграрної партії. Де Національне агентство з питань протидії корупції викрило АПУ в неправильному оформленні звітності, несвоєчасне подання документів і неповної інформації, представленої в звіті політсили про фінансування.

Після чергового партійного з’їзду в Києві Аграрна партія фактично розкололася. Стало очевидним, що ідея реанімації партії «для реальних аграріїв» під керівництвом Скоцика провалилася.

Нагадаємо, керівництво Аграрної партії України причетне до рейдерського захоплення орних земель бельгійського інвестора на Волині.

Безпосередньо силове захоплення здійснений під керівництвом лідера волинського осередку АПУ, а політичне прикриття здійснює лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Мінфін запроваджує нові критерії виявлення осіб з дуже високими прибутками.