Під час подій Євромайдану до Криму приїздив помічник російського президента Володимира Путіна Владислав Сурков.

Це особисто підтвердив колишній глава Ради міністрів Криму Анатолій Могильов в коментарій "Українській правді":

"Я з Сурковим зустрічався, коли він приїжджав до Криму, в кінці 2013 або початку 2014 року. З ним приїхали ще 4-5 чоловік", - підкреслив він.

Саме тоді Сурков та його "свита" була представлена нібито як працівники інженерних служб і анонсувалися у першу чергу обговорення можливого будівництва Керченського моста.

Популярні новини зараз

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Показати ще

"Йшлося про те, що ще в 1995 або 1997 роках було підписано спільну угоду України і Росії про будування керченського мосту. Цей документ ходив між Росією і Україною в кабінетах міністрів, він обговорювався, йшло узгодження служб. Одне з узгоджень зависло в Києві" , - додав Могильов.

Помічник Путіна постійно наголошував: приїзд стосується виключно будівництва, все інше нібито лишилося поза кадром і ніяких політичних питань не торкалися:

"Ми з ним обговорювали тільки цей проект. Ніяких натяків і обговорень ситуації в країні у нас не було взагалі. Я з ним поговорив хвилин 40 або годину. І все. Я не знаю, чи були ще якісь зустрічі у нього з будь-ким іншим. Я навіть не можу сказати, полетів він з Криму в цей день або на наступний ", - каже Могильов.

Пізніше сплив зв'язок Суркова з кимось із українських міністрів, хто управляв транспортними системами, але прізвище не уточнювалося

Відомо, що 24 січня екс-глава Ради міністрів АРК та МВС Анатолій Могильов дав свідчення в Оболонському райсуді Києва у справі про держзраду Віктора Януковича. Там він розповів, що під час зустрічі 21 лютого 2014 року в Києві з екс-президентом той говорив йому про загрозу своєму життю.

Дивіться: нові подробиці у справі Януковича, колишній очільник СБУ дав свідчення

Як повідомляв портал "Знай.ua", екс-очільник СБУ дав свідчення у справі про державну зраду Януковича.