Колишній заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе збирає активістів, щоб захистити екс-голову Одеської області і лідера "Руху нових сил" Міхеїла Саакашвілі. Вранці 5 грудня невідомі почали ламати двері в його квартиру.

Про це повідомляє "Стіна". Сакварелідзе поки не надав інших деталей інциденту з Саакашвілі і лише закликав всіх "збиратися".

"У Михайла Саакашвілі будинку ламають двері! Вулиця Костьольна! Збираємося!" - написав він у соцмережі.

Раніше лідер партії "Рух нових сил" Міхеїл Саакашвілі заявив, що силовики отримали вказівку від президента України Петра Порошенка затримати політика і ізолювати його. І це завдання повинні виконати до 3 грудня.

За словами, політика, розпорядження отримали генеральний прокурор Юрій Луценко і СБУ. Саакашвілі також стверджує, що представники української влади фальсифікують документи, які можуть його скомпрометувати. Тому політик закликав громадських активістів в разі його арешту мирно пікетувати будівлю ГПУ і СБУ.

Київський марш "народний імпічмент" Михайла Саакашвілі набирає обертів

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, відновити право на справедливість і повернути собі українське громадянство - саме з такою метою виступив колишній губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі, який нещодавно повернувся. Разом з соратниками по наметовому містечку він постійно повторює в це в кожному телеефірі.