Росія не упускає можливості, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні. Цього разу Москва використовує жорстокі методи - політичні вбивства.

Про це повідомив український політолог Тарас Березовець у Facebook. Він зазначив, що замах на чеченського комбата Адама Осмаєва і Аміну Окуєву з великою ймовірністю організували російські спецслужби.

Березовець додав, що дуже чітко проглядається такий самий почерк, як і у вбивстві колишнього російського депутата Дениса Вороненкова, якого застрелили в центрі Києва.

"У Путіна багато таких "курків", одноразових виконавців. Як завжди, коли Кремль терпить ганебні поразки у зовнішній політиці, він переходить до терору. Не маючи можливості перемогти в чесній боротьбі, Путін остаточно стає головною загрозою міжнародній безпеці", - заявив Березовець.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, у Києві на Подолі кілер намагався застрелити членів чеченського добровольчого батальйону Адама Осмаєва і Аміну Окуєву. Йому вдалося поранити комбата. Кілера підстрелила Аміна Окуєва. У нападника знайшли український паспорт, який він отримав відносно недавно.

Популярні новини зараз
Виплачують лише частину грошей: ПФУ занижує українцям пенсії – з чим це пов'язано Необхідно оновити дані: "Нафтогаз" зробив важливе попередження Проведіть ревізію у гаманцях: Нацбанк виводить з обігу частину монет Соціальна допомога у вересні: як отримати та скільки виплатять
Показати ще