Трамп натякнув на "фінальний відлік"

поділитись
Дональд Трамп має намір ухвалити рішення щодо Сирії

Президент США Дональд Трамп заявив, що має намір найближчим часом прийняти серйозне рішення щодо Сирії. Журналістам він розповів, що досить скоро він з сенатом прийме це рішення. Про це повідомляє інформаційний портал Reuters.

Трамп зауважив, що в четвер, 12 квітня він проводив наради. Саме під час цих зустрічей від президента Америки надходили погрози ракетними ударами у відповідь на можливу газову атаку, яка розгорілася в Сирії. Він повідомив, що очікує прийняття рішень "досить скоро".

Раніше надходили повідомлення про 500 постраждалих від хімічної атаки в Сирії.

Сирійська група допомоги зібрала свідчення, згідно з якими у минулу суботу в результаті передбачуваної хімічної атаки на місто Дума в Сирії загинули щонайменше 60 осіб, а понад тисячі отримали травми різної тяжкості.

Лікарі і свідки події відзначають одні і ті ж симптоми. Вони стверджують, що у потерпілих були симптоми отруєння. Крім того, надходили повідомлення про запах газу хлору.

Зараз президентом Америки Дональдом Трампом і західними союзниками обговорюються можливі військові дії, які можуть бути спрямовані проти президента Сирії Бальшара Асада. Саме його режим на даний момент підозрюється у хімічній атаці.

Раніше Трамп настійно закликав Росію приготуватися до ракетних ударів по їх авіабазі в Сирії. Він зауважив, що Росія обіцяла збивати всі та будь-які ракети, які будуть випущені по Сирії і зазначив, що не варто бути партнерами тварини, вбиває свій народ газом. Однак пізніше вирішив взяти назад свою заяву і уточнив, що не обіцяв швидко завдати удару по Сирії.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.иа"Росія буде виконувати будь-які накази президента. В тому числі і ті, які стосуються будь-якої агресії у відношенні США.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
Трамп, Сирія, Путін
Підбірку найбільш цікавих фактів із книги Комі
0
0
21:29 20.04.2018
Довіри до органів, які повинні боротися з корупцією, вже немає
0
0
21:09 20.04.2018
"Відверта розмова про "ЦЕ" не має рекомендації Міністерства освіти та науки
0
0
21:08 20.04.2018
Вона зуміла заінтригувати людей
0
0
21:01 20.04.2018
Порошенко вніс у Верховну Раду законопроект, що регулює питання подвійного громадянства
0
0
20:44 20.04.2018