Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп порадив прем'єр-міністру Великобританії Терезі Мей судитися з Європейським Союзом, а не вести з ними переговори про вихід країни зі складу ЄС. Про це вона розповіла ВВС.

За словами Мей, таку пораду Трамп дав їй в п'ятницю, 13 липня, на спільній прес-конференції, але вона вважає її надто "жорстокою".

"Він сказав мені, що я повинна подати в суд на Європейський Союз, а не вступати в переговори", - сказала Мей. Однак вона закликала критиків підтримати її план для Brexit.

Як відомо, 7 липня був підписаний план створення вільної торгової зони між Британією та Європейським Союзом, яка буде стосуватися промислової і сільськогосподарської продукції. Серед деяких прихильників більш жорсткого Brexit, план прем'єр-міністра Мей викликав обурення через те, що, на їх думку, така стратегія залишає країну у колишній залежності від Євросоюзу.

Нагадаємо, у Великобританії подав у відставку міністр у справах виходу з Європейського союзу Девід Девіс. За офіційними даними, причиною такого швидкого і несподіваного рішення стали дипломатичні непорозуміння з британським прем'єр-міністром Терезою Мей.

Саме вона нещодавно заявила про плани зберегти тісні економічні відносини з ЄС після Brexit. Не погодився одним з перших з подібною пропозицією і глава МЗС країни Борис Джонсон, який теж подав у відставку.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що британські принци відшили Трампа по-королівськи. Спадкоємці престолу поставили королеву Єлизавету ІІ в незручне становище через візит американського президента Дональда Трампа. Принц Чарльз і принц Вільям відмовилися зустрітися з президентом США Дональдом Трампом і його дружиною Меланією під час їх візиту до Великобританії.

Повідомляється, що принци навмисно не прибули у Віндзор, бо не зацікавлені у зустрічі з американським лідером. Вони просто відмовилися бути присутніми. Королеву поставили в незвичне становище, оскільки на зустрічі з Трампом вона була одна. Зазвичай її супроводжує хтось із членів королівської сім'ї.