Вперше в історії Сполучених Штатів Америки ЦРУ очолить жінка. Про це стало відомо з Твіттера президента США Дональда Трампа. Він написав про те, що призначив главою заступника директора Центрального розвідувального управління Джину Хаспел і підкреслив, що вона -перша жінка на цій посаді. Колишній директор ЦРУ Майк Помпео зайняв місце нового Держсекретаря США замість звільненого Рекса Тіллерсона.

Джина Черрі Хаспел приєдналася до ЦРУ в 1985 році і є офіцером розвідки США.

Проте вже кілька членів розвідувального комітету просять Трампа переглянути дане призначення, оскільки Хаспел брала участь у несанкціонованому знищенні відеозаписів, які задокументували тортури проти двох затриманих ЦРУ.

Варто додати, що перед призначенням нова глава ЦРУ також керувала жорстокими тортурами двох підозрюваних в тероризмі, під час допитів у в'язниці Таїланду.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" Рекс Тіллерсон офіційно залишив посаду Державного секретаря США. На його місце тепер претендує директор ЦРУ Майк Помпео.

Причини звільнення поки що тримають в таємниці. Як відомо, нещодавно Тіллерсон заявив, що повністю підтримує Великобританію у справі отруєння російського розвідника Скрипаля.