Генеральна прокуратура України розслідує кримінальне провадження, в якому фігурує заступник глави МВС Вадим Троян. Наразі тривають слідчі дії.

Про це повідомив начальник департаменту Головного слідчого управління ГПУ Сергій Кизь.

"Вважаю, що таку інформацію повинна давати прес-служба ГПУ. Я вам можу сказати, що є розслідування кримінального провадження і в даний час воно трохи засекречене, бо проводяться слідчі дії", - сказав він в коментарі УНН.

У відповідь на запитання, чи проводили правоохоронці обшуки у Трояна 26 липня 2017 року Сергій Кизь повідомив, що розголошення цієї інформації зашкодить самому кримінальному провадженню.

При цьому він зазначив, що наявність на фото Вадима Трояна повинен коментувати сам Троян.Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", заступника голови МВС Трояна спіймали на хабарі.

Пізніше Арсен Аваков прокоментував затримання Вадима Трояна. Очільник міністерства внутрішніх справ України заявив, що інформація про затримання його заступника на хабарі у два мільйони гривень не відповідає дійсності.

СохранитьСохранить

Популярні новини зараз
Міністр оборони Олексій Резніков робить це, незважаючи на війну, ведуча Юлія Зорій видала правду: "Не про гроші чи зв'язки" Віталію Кіму приготуватись? Пропагандисти проговорились про наступну цiль в Україні Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції"
Показати ще