Колишня регіоналка одіозна Олена Бондаренко вважає, що Україна перебуває на межі економічного занепаду та повної політичної ізоляції.

За словами подруги Януковича, в країні немає жодних досягнень, і обраний курс на зубожіння народу. Свої історії екс-регіоналка розповіла в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

"Що стосується України, звичайно, ми ось навіть розглядаючи питання запуску Кримського моста, прекрасно розуміємо, що Україні в цьому питанні нічим хвалитися. У нас що за останній час сталося? У нас майже під питанням функціонування газової труби, нас вже облітають літаки, нас вже об'їжджають іншими дорогами і будують обвідні мости. Це говорить про те, що Україна свідомо абсурдними діями заганяє себе не тільки в політичну ізоляцію, але і економічну. І це, звичайно, позначається на стані української родини, на її гаманці, на її холодильнику, на те, якими підручниками користуються наші діти", — обурилася екс-регіоналка.

Крім того, вона почала переконувати публіку в студії в тому, що реформи, які здійснюються в Україні, є антинародними та деструктивними. Найбільше її обурили зміни, які відбуваються в освіті. Так, Бондаренко сказала, що для того, щоб знизити інтелектуальний рівень населення, в країні знищать всі спеціалізовані школи.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Заміжня Оля Цибульська роздяглася і бовкнула зайве: "Я була б не киця..."

Діду, затопи грубку: українці масово переходять на дрова через дорогий газ

Учасники шоу "Холостячка" розкрили головну помилку першого сезону: так робили Рибак та Еллерт

Показати ще

"Не потрібні школи з поглибленим вивченням англійської, не потрібні школи з поглибленим вивченням математики! Навіщо?! Люди повинні тупішати для того, щоб і далі підтримувати абсурдну, абсолютно антиукраїнську позицію нинішнього режиму", — підсумувала колаборантка.

Як повідомляв портал "Знай.uа" одіозна Олена Бондаренко знову відзначилася черговим перлом. Так, екс-член Партії регіонів заявила, що перш ніж створювати в Україні помісну православну церкву, владі слід "потренуватися" на католиках. Цинічну заяву про експерименти над українськими віруючими вона зробила, виступаючи в ефірі пропагандистської програми "Право голосу" на одному з російських телеканалів.