Справа із рюкзаками для МВС отримала продовження – представники міністерства виступили із заявою щодо гучного провадження, у рамках якої і був сьогодні затриманий Аваков-молодший.

Як значиться на офіційному ресурсі, подібний крок з боку НАБУ нібито можна розцінити як гібридну війну для дискредитації політиків та посадовців. Виявилося, обшуки провели також у колишнього заступника міністра Сергія Чеботаря – саме під його наглядом відбувалася закупівля для АТО у 2015 році, яка викликала чимало питань у правоохоронців.

Зокрема, через завищені ціни та сумнівну репутацію підприємства, записаного у тендерній звітності.

В свою чергу у МВС підкреслили: позапланову ревізію господарської діяльності провели вже давно, а загальна вартість лотів становила 16 595 000,00 грн, та й порушень ніяких не знайшли. Натякнули й на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва та відсутність (принаймні, до сьогоднішнього дня) доказової бази про постачання рюкзаків не в повному обсязі.

Популярні новини зараз

Сергію Притулі стало нудно в Києві: впав, отямився, Львів

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Показати ще

Виявили й помилки під час експертизи, коли вказали неправильний об'єм та вагу товару. І головне – міністерство стверджує, що відео із Сергієм Чеботарем, екс-заступником Авакова, нібито сфальсифіковане, тому його доцільність повинна бути доведена слідством.

Співробітники відомства також вважають, що затримання Олександра Авакова може мати політичні мотиви:

"Цілком очевидно, що за цим стоять певні зовнішні і внутрішні сили, наміром яких є реставрація старої корумпованій системи "кришування" та "договорняків", - значиться у доповіді.

Дивіться: закупівля рюкзаків для МВС

Як повідомляв портал "Знай.ua", НАБУ повідомили причину обшуків у Авакова-молодшого.