У Клімкіна відповіли "миротворцю" Путіну

поділитись
І нагадали, що саме Росія більше двох років блокує це питання

Своєю заявою про підтримку введення миротворчої місії на Донбас президент держави-агресора намагається приховати агресію РФ проти України.

Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ України, яку розміщено на офіційному сайті відомства.

"Оприлюднена ЗМІ інформація про заяву Президента РФ свідчить про чергове намагання Росії як сторони конфлікту представити агресію внутрішньо-українським конфліктом та спотворити саму ідею та цілі запровадження миротворчої операції, що не слугуватиме досягненню головної мети – встановлення сталого миру на Донбасі та відновлення територіальної цілісності України", - йдеться в заяві.

Також у МЗС наголосили, що Росія, як держава-агресор, не зможе видавати своїх військових за "миротворців".

"Не може бути й мови про присутність військового чи іншого персоналу сторони-агресора на території України під виглядом миротворців, оскільки це суперечитиме базовим принципам миротворчої діяльності ООН", - сказано в документі.

Також відомство, наголосило, що думку бойовиків з цього приводу ніхто питати не буде.

"Рівною мірою не може йти мови про отримання згоди на проведення ОПМ від незаконних збройних формувань, які діють на території ОРДЛО за підтримки, фінансування і матеріально-технічного забезпечення з боку РФ", - наголошено в заяві МЗС.

Також дипломати нагадали, що Україна послідовно відстоює ідею розгортання миротворчої операції ООН ще з березня 2015 року. І саме РФ ці ініціативи постійно блокує.

Нагадаємо, як повідомляв  "Знай.ua", президент Росії Володимир Путін під час виступу на саміті BRICS у Китаї раптово змінив думку щодо миротворців й тепер вважає їх введення в зону АТО доречним.

Автор матеріалу: 
Ульяна Кононенко
Теги: 
миротворці, ООН, Донбас
Вибір редакції, Техно
21.04.2018
"Вони будуть працювати, не покладаючи рук"
0
0
21:45 21.04.2018
За минулу добу, 20 квітня, терористи на Донбасі 36 раз обстріляли позиції сил АТО
0
0
10:35 21.04.2018
Як повідомив WashingtonPost, національний комітет Демократичної партії США подав позов проти уряду Росії, членів передвиборчого штабу президента Дональда Трампа і організацію Wikileaks
0
0
09:12 21.04.2018
Президент вніс до парламенту відповідний законопроект зі статусом невідкладного
0
0
07:23 21.04.2018