У Київській області експерти розкрили шахрайську схему відкликання мандатів у депутатів місцевих органів влади. Невідомі особи, яких зараз розшукують у facebook, проводять мітинги, на яких голосують процедуру відкликання депутатського мандата за народною ініціативою. Далі звертаються до самого депутату з пропозицією "зам'яти" справу за деяку тисяч доларів.

Шахрайську схему розкрив виданню КиевВласть політолог Денис Садоха. "Місцеві жителі (села Віта-Поштова - ред.) розшукують організаторів акції, щоб передати їх правоохоронцям. Їх підозрюють в підкупі виборців і фальсифікації волевиявлення", - пише Садоха.

Політолог повідомляє, що на сьогоднішній день вдалося впізнати Ростислава Скуратівського, Олену Костінсьску, Андрія Олівера і Олександра Поліванова. Усі вони активісти місцевого руху "Нова Хвиля".

Політолог Анне Бикова розібрала ситуацію для видання Гордон. Її висновки сходяться з позицією Садохи: "Я можу припустити, що людей на мітинг проти Соболєва привезли не безкоштовно", - підкреслює Бикова.

Варто відзначити, організатори акції з відкликання депутатського мандата порушили Закон України про статус депутатів місцевих органів влади (стаття 38), не допустивши на збори журналістів. У facebook доступно відео редактора місцевої газети Любомира Гайдамака, який не зміг потрапити на акцію через озброєної охорони.

Популярні новини зараз

Лорак і Лазарєв таємно побралися? Фото у весільній сукні з пишної "церемонії" спливли в мережі

Синоптики ошелешили українців прогнозом на листопад: -31!

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

Сам В'ячеслав Соболєв, депутат Київоблради від Блоку Петра Порошенка, офіційних заяв щодо акцій проти нього і вимагання ще не робив. Інформація про це відсутня і на його facebook сторінці. Але, раніше, виданню "Комсомольская Правда" він заявляв про інформаційну кампанію проти нього. Це підтверджують і журналісти "Українських Новин".