Україна повністю готова отримати американську летальну зброю, якщо іноземні партнери ухвалять таке рішення.

Відповідну заяву напередодні засідання Кабміну зробив очільник Міноборони Степан Полторак.

Він підкреслив, що для повноцінного вирішення питання слід дочекатися розпорядження президента США:

"Було неодноразово, що Конгрес США висловлював готовність передачі летального озброєння Україні, але для того, щоб це було остаточне рішення, необхідне рішення президента Дональда Трампа", - зазначив міністр.

Позитивні прогнози щодо забезпечення української армії летальною зброєю давав генерал ВПС США Пол Сельва: він запевнив у цілковитій підтримці з боку Білого дому.

Популярні новини зараз
Валюта стане дефіцитною? До яких змін готуватись До 15 000 гривень: хто з українців може отримати допомогу від держави цієї весни, програма вже розпочалася Мешканцям багатоповерхівок виставлять нові рахунки: які послуги подорожчають Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Показати ще

Свого часу з'явилася пропозиція направити 410 мільйонів доларів із бюджету Палати представників Конгресу США на військову допомогу Україні.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Турчинов окреслив перспективи України в отриманні летальної зброї.