Спецпредставник Держдепартаменту США у справах України Курт Волкер 21 серпня в Мінську провів зустріч із помічником президента Росії Владиславом Сурковим.

Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ Білорусі Дмитро Мирончик, передає "Радіо Свобода".

Повідомляється, що зустріч відбувалася за зачиненими дверима і тривала більше трьох годин. Про її підсумки наразі не відомо.

Сторони обговорили шляхи врегулювання конфлікту на Донбасі.

Очікується, що спецпредставник США розповість про свої переговори з Владиславом Сурковим на брифінгу у Вільнюсі, який запланований на 22 серпня.

Популярні новини зараз
Аномальні морози та сильні снігопади: у лютому Україну накриє сильний холод Головне за 31 січня: пенсія стане недосяжною в Україні, генератори не врятують Київ, а штрафи від ТЦК збільшаться Українцям вручать додаткову платіжку: за що доведеться віддати кругленьку суму Пенсіонерів взялися розселяти з будинків: що відбувається
Показати ще

До Литви Волкер прибуває для переговорів з урядом щодо врегулювання українського питання, зокрема припинення бойових дій на Донбасі.

Як повідомляв "Знай.ua", 23 серпня Волкер поїде до Києва, де приєднається до міністра оборони США Джеймса Маттіса на зустрічах із представниками влади України для обговорення "наступних кроків у дипломатичних переговорах із відновлення суверенітету і територіальної цілісності України".