Заступник глави Адміністрації президента України Дмитро Шимків розповів французам про те, що президент Росії Володимир Путін ввів їх в оману розповіддю про "російську" королеву Анну Ярославну.

Відповідне викриття він опублікував у Facebook.

"Мої дорогі французькі друзі, російський президент Путін спробував сьогодні ввести вас в оману – Анна Київська, королева Франції, з Києва, не з Москви (Москви на той час не існувало). Також зверніть, будь ласка, увагу, що у Франції є українська громада, представники якої вшановують пам'ять Анни в Санлисе, де вона заснувала монастир", - зазначив Шимків.

Він додав, що знамените Реймське Євангеліє – це книга королеви з бібліотеки її батька Ярослава Мудрого, який був князем Київським. Щодо походження Анни Ярославни він вказав французам на знак вищевказаного князя.

My dear French friends, Russian president Putin tried to mislead you today - Anne de Kiev, Reine de France is from Kiev...

Популярні новини зараз

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

Вербна неділя з 19 квітня по 2 травня: чого категорично не можна робити перед Великоднем

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Показати ще
Posted by Dmytro Shymkiv on Monday, 29 May 2017

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", народний депутат від партії "Удар" Віталій Чепінога не залишився в стороні від провокації Путіна. Він розповів історію про ведмедя Анни Ярославни і побажав главі країни-агресора, щоб йому снилася гола народна співачка Надія Кадишева, обурившись брехнею про належність королеви до росіян.