Про скасування заборони на в'їзд в Україну російської уповноваженої з прав людини Тетяні Москальковій заявила уповноважений українського парламенту з прав людини Людмила Денисова.

"Президент Петро Порошенко зняв заборону на в'їзд в Україну російському омбудсмену Тетяні Москальковій, щоб вона могла відвідати перебуваючих в Україні росіян. Візити російського омбудсмена повинні проходити паралельно з візитами українського омбудсмена до політв'язнів Кремля. Таких домовленостей раніше досягли Петро Порошенко та Володимир Путін", - повідомила український омбудсмен в ефірі одного з українських телеканалів ввечері у четвер, 21 червня.

Денісова нагадала, що Москальковій заборонили в'їзд в Україну після незаконного перетинання кордону під час відвідування окупованого Криму.

"Тепер заборона знята, і вона може безпрецедентно приїжджати в Україну", - додала уповноважена з прав людини.

Популярні новини зараз

У Харкові вшанували пам'ять загиблих в авіакатастрофі АН-26 під Чугуєвом: квіти, сльози і сотні небайдужих

Улюблене мурчання котиків приховує складний механізм і небезпека: що ховається під бурчанням

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європейський суд з прав людини отримав звернення від Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денисової зі скаргою щодо поведінки з українським режисером Олегом Сенцовим через ймовірне примусове годування.

"Достовірної інформації про стан здоров'я Олега Сенцова ми не маємо. З урахуванням заяви Уповноваженого РФ Тетяни Москальковой, є підстави вбачати, що Олега годують примусово. Прийом їжі проти власної волі є жорстоким, нелюдським і принизливим поводженням і заборонено міжнародним законодавством. Тому я звернулася до заступника Міністра юстиції України Івана Ліщини з проханням внести заяву до Європейського суду з прав людини щодо порушення прав громадянина України Олега Сенцова, ув'язненого Російською Федерацією з політичних мотивів", - запевняє Омбудсмен у своєму Facebook.

Як повідомляв портал "Знай.uа" Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним. Про це повідомляється на сайті адміністрації президента України. Український лідер закликав звільнити всіх українських заручників, які містяться в російських в'язницях і на окупованих територіях. Також Порошенко наголосив на неприпустимості того факту, що омбудсмена Людмилу Денисову не пускають в колонію до Олега Сенцову.