Радник очільника МВС, нардеп Антон Геращенко заявив, що якби "закон Савченко" вчасно не скасували, то життя сотень українців опинилося б під загрозою.

Про це повідомляє Politeka.

Політик також звернув увагу на статистичні дані щодо рівня злочинності за останні три роки – показники суттєво зросли, що також безпосередньо пов'язано із цим документом.

"Рівень злочинності пов’язаний і з тими рішеннями, нерозумними, які приймалися Верховною Радою, і які ми недавно скасували, це "закон Савченко", за яким тисячі судимих ​​осіб, при чому, як правило, за тяжкі злочини, вийшли достроково і здійснювали нові злочини", - підкреслив Геращенко.

За його словами, "закон Савченко" дав можливість вийти на волю людям, які були небезпечними для суспільства і далі продовжували скоювати злочини – за офіційними підрахунками, від їх рук загинули більше 50 осіб.

Популярні новини зараз

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

У листопаді вже випаде сніг і вдарить мороз, - Завальнюк

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Показати ще

"І якщо так брати в лоб, то, фактично, ми всі – депутати, президент, підписавши "закон Савченко", ми співучасники того, що загинули люди, які б не померли, якби ув’язнені не вийшли раніше", - зізнався нардеп.

Як повідомляв портал "Знай.ua", закон Савченко втратив чинність.