Депутат від Радикальної партії Сергій Рибалка зареєстрував ТМ "Semki" в Росії.

Як пише УНН, бізнес Рибалка зареєстрував у Федеральній службі з інтелектуальної власності в 2006 році. Спочатку бренд реєструвався на офшорну компанію Lagrion Limited, після на офшор - Dianatus Management Limited.

Вказується, що ліцензіатом зазначеного бренду в Росії виступає ТОВ "Мега Трейд" з Липецька. Таким чином, продукція даної торгової марки може випускатися на потужностях Липецького снековго заводу.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в залі Верховній Раді 13 червня сталася бійка між народним депутатом Єгором Соболєвим та лідером парламентської фракції "Радикальна партія" Олегом Ляшко. В результаті останній залишився без своєї улюбленої іграшки - мікрофона.

Народні обранці влаштували бійку за парламентською трибуною. Причиною бійки стали не узгоджені позиції щодо теми виступу.

Популярні новини зараз
Чайник-вбивця скасовується: правда про "отруйний" окроп, в який всі вірили дарма Витрати на комуналку зростуть: тарифи підвищать вже у березні ПриватБанк оновив правила карткових розрахунків: що змінилося Чи будуть забирати квартири на користь ВПО: кому загрожує вилучення майна
Показати ще