Народний депутат Дмитро Лінько одним з мотивів теракту проти Ігоря Мосійчука назвав розслідування Радикальної партії про зв'язки українських бізнес-груп з Кремлем.

Нардеп Лінько зазначив, що сьогодні рано робити остаточні висновки, так як ведеться слідство. "Радикали" розраховують, що до відповідальності будуть притягнуті не тільки виконавці, а й замовники цього терористичного акту. Останнім часом депутатська група Радикальної партії займалася цілою низкою розслідувань. Зокрема, було направлено депутатський запит до Генеральної прокуратури, на підставі якого перший заступник генпрокурора Дмитро Сторожук доручив прокурору Одеської області і співробітникам прокуратури Києва провести ретельну перевірку діяльності будівельного магната Одеси Аднана Кивана (Kadorr Group. - Ред.) і його спільний бізнес із біглим сепаратистом Ігорем Марковим.

Після публічних виступів про можливе фінансування Аднана Кивана бойовиків на сході України на адресу членів Радикальної партії почали надходити погрози, про що вони повідомляли в соцмережах.

- На території нашої країни діє ціла мережа організованих злочинних груп, пов'язаних з швидкими сепаратистами і російськими спецслужбами. Я допускаю ймовірність того, що терористичний акт - це спроба зупинити розслідування Радикальної партії щодо фінансових груп, тісно пов'язаних з Москвою, - прокоментував народний депутат України Дмитро Лінько.

Популярні новини зараз

Колишня Потапа Ірина Горова захопила стрункою фігурою: "Потрібно пахати"

Головне за ніч: пенсії до 3800 грн, повернення Світлани Лободи в Україну, друга молодість Алли Пугачової і одкровення Дзідзьо про розлучення зі Slavia

Кума Дзідзьо Оля Цибульська отримала каменем по своїй автівці: "Розбив лобове скло"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Версію про внутрішні ворогів Лінько опублікував і на своїй сторінці у "Фейбук".

Нагадаємо також, що підприємець сирійського походження Аднан Киван виступав одним зі спонсорів екс-губернатора Одеської області Михеїла Саакашвілі через фонд "На благо Одеси", в якому він виступав в якості засновника.