США активно шукають шляхи вирішення конфлікту на Донбасі, але жодну угоду з Росією не ухвалюватимуть без обговорення з Україною і Євросоюзом.

Про це спецпредставник Вашингтона по Україні Курт Волкер, передає DW. Він зазначив, що США дали чіткий сигнал про підтримку переговорів в "нормандському форматі". Але в той же час Вашингтон не збирається ставати його частиною або очолювати. Волкер сказав, що ніяких рішень в питанні Донбасу не затвердять без української сторони.

"Цього абсолютно точно не відбудеться. Таких речей немає, і не буде ніякої окремої угоди над головами українців або за спинами європейців", - підкреслив спецпредставник США.

Він розповів, що перед зустріччю з помічником російського президента Владиславом Сурковим був тісний контакт з українського питання з представниками Німеччини та Франції. Україна, за його словами, входить в число пріоритетних напрямків міжнародної політики адміністрації президента США Дональда Трампа.

Волкер заявив, що Вашингтон буде вважати цю політику успішною лише в тому випадку, коли Україна відновить територіальну цілісність, а українці отримають гарантії безпеки.

Популярні новини зараз

Хитрий українець вигадав, як приховати номерний знак від камер автофіксації

Доктор Комаровський назвав головні причини безсоння у дорослих і дітей

Леся Нікітюк блиснула принадами в Туреччині: справжня фараонша

Олена Кравець з "Кварталу 95" кардинально змінила професію: "Неймовірний кураж"

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, спецпредставник США по Україні Курт Волкер описав можливий розвиток ситуації на Донбасі.