З "кокаїнового скандалу" можна підсумувати те, що "кокаїном обсипаний не тільки МЗС, а й, швидше за все, Кремль".

Про це ресурсу "Обозреватель"  повідомив російський журналіст Ігор Яковенко.

"Що стосується наркотрафіку з Аргентини і, швидше за все, з Уругваю і, можливо, з інших країн Латинської Америки, то це дуже пікантний штрих до портрету путінського режиму. Очевидно, що цим кокаїном обсипаний не тільки МЗС, а й, швидше за все, Кремль . Тому що борт президентський, ну і МЗС теж не сам по собі, не окремо стоїть. Так що ймовірність того, що у верхів влади носи в кокаїні, досить велика ", - зпевнив він.

На питання: за яким сценарієм будуть розвиватся події, якщо причетність Кремля до цієї справи буде доведена представник ЗМІ відповів: "У мене викликає великий сумнів щодо слів" буде встановлено ". Справа в тому, що ніщо, будучи встановленим, не зізнається російської владою як істина. Фотографії президентського борту, на якому перевозили кокаїн? "Це підробка", - заявляють представники російської влади. Пєсков взагалі зобразив нерозуміння - "кокаїн? Який кокаїн? "Марія Захарова заявляє, що ніяких там наших дипломатів не було, хоча всім відомо, що перший секретар посольства брав участь в цих переговорах".

"І навіть якщо з'явиться відеозйомка, де Путін купається у ванній, наповненій кокаїном, всі скажуть, що це монтаж", - говорить з впевненістю Яковенко.

Журналіст запевнив, що розслідування інциденту ще буде тривати.

 "У ньому зацікавлені не тільки в Латинській Америці, але і в Європі, тому що частина цього кокаїну осідає в Європі", - повідомив він.

У справі поставки наркотика в Росію справді засвітився літак Медведєва і Лаврова.
Журналіст підкреслює, що жодних наслідків "особисто для Путіна, особисто для Лаврова" цей скандал не матиме. "Опосередковано для репутації - так. У Путіна з'явилася нова кличка -" кокаїновий барон ". Але у нього багато всяких імен, буде ще одне. Подумаєш? Може бути, уб'ють ще пару-трійку людей в МЗС - зараз в управлінні МЗС по Латинській Америці там просто падіж, вже кілька людей вбили. Будуть рубати кінці ".

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua" газова витівка Володимира Путіна розлютила усю Європу.