У справі про вбивство українського журналіста Павла Шеремета, що входить в 7% найскладніших нерозкритих поліцією, доводиться відновлювати факти через помилки в слідстві.

Відповідну заяву зробив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в ефірі програми "Лівий берег з Сонею Кошкіною".

"Мала місце ситуація, при якій була допущена одним із співробітників технічна або скажімо так, інша недбалість, яка, на мій погляд, ні на що істотно не вплинула", - заявив Аваков.

Він також заявив, що журналісти, які займалися власним розслідуванням, повинні були поділитися інформацією, тому що замовчування (приховування) фактів це злочин.


Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Служба безпеки України вилучила відеозапис з місця вбивства Шеремета, після чого вона зникла. Це підтвердив заступник міністра МВС України Вадим Троян.

Популярні новини зараз
Куб газу здорожчав майже на 5 грн: українців шокували новою ціною Гребуть усіх, навіть з проблемами зі здоров'ям: ТЦК можуть мобілізувати "тимчасово непридатних" українців Диплом на руки — повістка у двері: ТЦК полюватиме за студентами з липня - хто у зоні ризику Ці 7 порушень стають підставою для розшуку ТЦК: перевірте чи є ви у списку
Показати ще