Доповідь про підтримку Росією міжнародного тероризму підготувала для НАТО і передала Україна.

Про це заявила голова делегації України в Парламентській Асамблеї НАТО, народний депутат Ірина Фріз, передає "РБК-Україна".

За інформацією видання, на засіданні ПА НАТО в Тбілісі (Грузія) віце-президент організації Раса Юкнявічене представила докладну презентацію по Росії.

Вона розповіла про агресивну пропаганду у країнах, що входять до НАТО, спрямовану на підрив політичних систем, і відзначила правильність кроку української влади, що заборонила телеканали РФ.

Нардеп Фріз закликала не недооцінювати вплив інформаційної складової у підривній діяльності Кремля і її вплив на свідомість громадян та передала доповідь про взаємодію Росії з терористичними організаціями, канали  їх комунікації і координації. Вона переконана, що цей документ буде дуже цікавим для НАТО.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська на виборах зробила те, на що не наважувалася жодна перша леді: на одній хвилі з українцями

У львів'ян відберуть автівки на дизелі

Українців відвідає бабине літо, синоптик порадувала прогнозом: "До +20"

Розпатлана Брежнєва без макіяжу здивувала мережу, "справжнє обличчя" дружини Меладзе: "Я оф*генна"

Показати ще

У минулому році  в штаб-квартирі Альянсу наша країна представила матеріали і доповідь щодо того, що глава РФ Володимир Путін робить з квітучого Криму військову базу.  Зокрема, йшлося й про те, що цей плацдарм Росія потім може використовувати проти країн-членів Альянсу.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", лідери країн "Великої сімки" налаштовані й надалі підтримувати Україну на шляху реформ та протистояння російській агресії.