Доповідь про підтримку Росією міжнародного тероризму підготувала для НАТО і передала Україна.

Про це заявила голова делегації України в Парламентській Асамблеї НАТО, народний депутат Ірина Фріз, передає "РБК-Україна".

За інформацією видання, на засіданні ПА НАТО в Тбілісі (Грузія) віце-президент організації Раса Юкнявічене представила докладну презентацію по Росії.

Вона розповіла про агресивну пропаганду у країнах, що входять до НАТО, спрямовану на підрив політичних систем, і відзначила правильність кроку української влади, що заборонила телеканали РФ.

Нардеп Фріз закликала не недооцінювати вплив інформаційної складової у підривній діяльності Кремля і її вплив на свідомість громадян та передала доповідь про взаємодію Росії з терористичними організаціями, канали їх комунікації і координації. Вона переконана, що цей документ буде дуже цікавим для НАТО.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський зробив важливу заяву в День пам'яті: "Ми не можемо уникнути війни"

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

Показати ще

У минулому році в штаб-квартирі Альянсу наша країна представила матеріали і доповідь щодо того, що глава РФ Володимир Путін робить з квітучого Криму військову базу. Зокрема, йшлося й про те, що цей плацдарм Росія потім може використовувати проти країн-членів Альянсу.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", лідери країн "Великої сімки" налаштовані й надалі підтримувати Україну на шляху реформ та протистояння російській агресії.