Сьогодні на Луганщині відкрили радіотелевізійну передавальну станцію, яка забезпечить трансляцію мовлення українських телеканалів та радіо не лише на підконтрольну Україні, а й на окуповані території.

Про це повідомила прес-служба українського президента Петра Порошенка.

"Сьогодні ми відкриваємо цю надзвичайно важливу вежу, яка має 134 метри, потужні передавачі якої забезпечать інформацією не лише звільнену частину Луганщини, а й окуповану територію. І мешканці Луганська нарешті зможуть почути українське радіо і побачити українське телебачення", - наголосив Президент, звертаючись у прямому ефірі до глядачів, які отримуватимуть радіо- та телесигнал з нової вежі.

Він наголосив, що відсьогодні мешканці окупованих територій зможуть бачити українські телеканали, "вони будуть бачити правду". "Це не буде якась прикрашена картинка, зроблена під тиском цензури. Ні. Ми довіряємо українському народові. Він розумний і сам здатний зробити висновки", - додав Порошенко.

Вишка повинна забезпечити трансляцію українських телеканалів і радіостанцій у підконтрольних Щасті і Станиці Луганській, а також в розташовані на окупованій території області Луганськ, Алчевськ, Слов'яносербськ і Кадіївку (колишній Стаханов).

Популярні новини зараз

На Львівщині три автівки не поділили дорогу, кров на узбіччі: понівечені тіла вирізали з купи металу

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", російська журналістка Тамара Нерсесьян, яку вислали з України після зйомки пропагандистських роликів, видала новий фейк.