Участь Білорусі в миротворчій місії ООН на тимчасово окупованих територіях Донбасу Україна вважає неможливою.

Про це в ефірі українського каналу заявила Олена Зеркаль - заступник міністра закордонних справ України. Вона пояснила, що Білорусь - член Організації Договору про колективну безпеку - військово-політичного блоку, на чолі якого стоїть країна-агресор РФ."Наскільки я знаю, Білорусь не вийшла з ОДКБ і є членом цієї організації. А якщо ми виключаємо НАТО, то цілком логічно, щоб країни ОДКБ також не брали участі в місії", - заявила Зеркаль та підкреслила, що ні Україна, ні Захід не стануть грати за правилами, продиктованими Росією.

"Вони постійно намагаються просувати ідею, що ми повинні вести всі діалоги з угрупуваннями ЛНР і ДНР. Зрозуміло, що ЛНР і ДНР не є стороною конфлікту. Це зрозуміло не тільки нам, а всім нашим західним партнерам", - сказала вона. Також чиновниця додала, що Україна наполягає на тому, щоб миротворчий контингент розміщували поетапно, а почати слід з непідконтрольної ділянки російсько-українського кордону."Зараз я гадаю, найголовніше, що миротворці повинні бути на кордоні України з РФ, і як розгортатиметься місія поетапно. Дискусія з цього приводу триває вже деякий час", - підсумувала заступник міністра.

Популярні новини зараз

Зірка "Холостячки" Роман Свечкоренко розповів про біду, яка трапилася з його дівчиною і дочкою

24-річна Тіна Кунакі показала, чим краща за Моніку Белуччі - саме за це її покохав Венсан Кассель

Щасливі Настя Каменських з Потапом нарешті відкрили правду: "Дізналися, що стане мамою"

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що експерти ООН розповіли, скільки миротворців прибуде на Донбас.