48 відсотків українців підтримують проведення позачергових виборів у Верховну Раду, 35 відсотків виступають проти.

Про це повідомив політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Олексій Сидорчук, презентуючи результати загальнонаціонального опитування населення, передає "Укрінформ".

Він зазначив, що цю найбільше ідею позачергових виборів підтримують на сході - 61 відсоток, у центрі - 48 відсотків, а на півдні - 43 відсотки, найменше її підтримують на заході - 36 відсотків.

За його словами, доволі багато людей, 65 відсотків, готові взяти участь у позачергових виборах, якщо вони відбудуться найближчим часом.

При цьому, загалом рівень довіри до політичних партій залишається низьким.

Популярні новини зараз

Ексдружина Потапа подарувала Дорофеєвій прощальний поцілунок у п'яту точку

У харківському морзі аншлаг, родичі вишикувалися в чергу - "Поминки справляють на капоті"

Колишня екскапітана Динамо Морозюка знайшла втіху в обіймах молодої красуні: "Довше за життя"

Українки оцінили Холостячку Мішину, чи варто дюжині чоловіків боротися за неї: "Фальшива, Снігова королева"

Показати ще

"Низький рівень довіри до партій відображається і в тому, що громадяни переконані, їхня діяльність не відповідає демократичним стандартам, вони відстоюють не інтереси виборців, а інтереси своїх лідерів і фінансових спонсорів", - сказав політичний аналітик.

Сидорчук зазначив, що відповідно до опитування на вибори проходять 7 партій. Але на запитання, чи є серед партій та, яка відстоює їхні інтереси, лише 24 відсотки відповіли ствердно, хоча це більше, порівняно з минулим роком, коли таких було 14 відсотків.

Як повідомляв "Знай.ua", група українських соціологів провела дослідження, щоб з'ясувати, як українці ставляться до релігії. Так, 91% респондентів заявили, що вірять в Бога, 6% українців заявили, що заперечують релігію в принципі, тобто, є атеїстами. Ще 3% опитаних не мають чіткої позиції в цьому питанні.