Шантаж «Газпрому» щодо припинення постачання газу для України показав відсутність реальної роботи української влади в енергетичній сфері.

Про це заявив глава політичної партії «ОСНОВА» Андрій Ніколаєнко в ефірі телеканалу ZIK.

«На сьогоднішній день українською владою не робиться достатньо кроків для того, щоб дійсно стимулювати приватні інвестиції в енергетичну сферу, щоб збільшити державний видобуток та щоб насправді Україна була енергетично незалежною. Спочатку Володимир Гройсман каже, що ми не беремо жодного кубометру з Росії. Тепер він говорить, що в нас не вистачає 10 мільйонів кубометрів газу на добу… Так шановні, ми не беремо звідти, чи нам вони потрібні? Якщо ми не беремо російський газ, то які 10 мільйонів кубометрів на добу нам не вистачає?», – заявив Андрій Ніколаєнко.

Крім того глава партії «ОСНОВА» наголосив на тому, що подібні кризи наочно показують відсутність реальних справ та неправдиві заяви чиновників, повідомляє Politeka.

«Ця ситуація проявила фейкову гру дуже багатьох політиків. Тому що за політикою часто відсутні реальні справи, яких потребує держава, а замість того, щоб працювати політики розповідають що завгодно. Тільки трапляється така кризова ситуація і ми кажемо, що Росія перекриває газ, який нам не потрібен, а нам чомусь потрібен мазут… Так ми ж з Європи імпортуємо газ, в чому проблема? Ми з вами платимо європейську ціну на газ, нам же порахували його на тому кордоні! Тому зараз викриваються справжні справи в нашій газовій енергетиці», – резюмував Андрій Ніколаєнко.

Популярні новини зараз

У Києві собака знайшла таке, що змусило господарку здригнутися: історія, у яку важко повірити

Для українських пенсіонерів відкриють "особистий кабінет" та перерахують виплати: як це працюватиме

Пальчевський назвав єдину людину, до якої прислухається Зеленський: ″Це гарний вплив. І це нормально″

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

Дивіться: коментар Андрія Ніколаєнка

Як повідомляв портал "Знай.ua", у "Нафтогазі" розповіли, в яких регіонах вдалося зменшити споживання російського блакитного палива.