Голова Національної громадської телерадіокомпанії України Зураб Аласанія зазначив, що без оплати боргів перед Європейським союзом мовників за показ чемпіонату світу з футболу в РФ могли виникнути складнощі з телетрансляціями з Катару, де повинен пройти наступний футбольний чемпіонат.

"Додаткову угоду про придбання виключних прав на показ повного пакету чемпіонату світу з футболу в РФ українськими телеканалами "Інтер" та НТН дозволяє сподіватися на показ НСТУ чемпіонату світу в Катарі, який відбудеться у 2022 році", — зазначив він.

За його словами, борг Національної телекомпанії України (НТКУ) - перед Європейським союзом мовників (ЄСМ) за телетрансляції з чемпіонату світу в РФ накопичувався з 2016 року.

"ЄСМ [в 2016 році] нагадує про борг і розглядає можливість винесення штрафних санкцій (за несплату за права і відмову від трансляції на території України), а також позбавлення прав на наступній ЧС 2022", – написав Аласанія.

Популярні новини зараз

Найкрасивіша спортсменка Дар'я Білодід вся в кислотному прогулялася в порожньому лісі: "для душі"

Поліцейські ледь не арештували "голу" начальницю потягу - вимагали сертифікат: "Даремно ви так, хлопці"

Волга 24 і Москвич 402: топ покинутих раритетних авто, які можуть коштувати шалених грошей

Павло Зібров вивалив свій шампур в Дубаї на очах у дружини: чоловіки позаздрять

Показати ще

Він нагадав, що НСТУ став правонаступником НТКУ в січні 2017 року, після чого ЄСМ виплатили близько 30% плати за телетрансляцію з футбольного чемпіонату в РФ.

Після відмови НСТУ транслювати турнір в Росії до телерадіокомпанії звертається Inter Media group з пропозицією придбати субліцензію на право показу половини матчів чемпіонату. У травні, після завершення переговорів, "НСТУ покриває дві третини боргу перед ЄСМ".

"Травень 2018 року – НСТУ пропонує Inter Media group придбати другу половину. Переговори ускладнюються відсутністю на ринку інших покупців/пропозицій. Але в результаті підписано додаткову Угоду про придбання виключних прав на показ двома каналами ("Інтер" та НТН) повного пакету ЧС 2018. Борг перед ЄСМ до кінця року повинен бути сплачений повністю, що відкриває перед НСТУ майже закриту вже можливість трансляції ЧС 2022 в Катарі", – розповів Аласанія.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що в соціальних мережах розгорівся скандал через рішення "Інтера" транслювати Чемпіонат світу з футболу, який проходить в Росії.