Глава України Петро Порошенко, скориставшись президентською квотою, призначив суддями Василя Лемака і Сергія Головатого до Конституційного Суду.

Інформація про це у вівторок ввечері, 27 лютого, з'явилася на офіційному сайті адміністрації президента.Сергій Головатий був міністром юстиції (1995-1997, 2005-2006 роки), депутатом Верховної Ради II-VI скликань (від фракцій Блоку Юлії Тимошенко, Блоку "Наша Україна" і Партії регіонів). На початку грудня 2017 року він був обраний віце-президентом підкомісії з верховенства права Венеціанської комісії.

Сергій Головатий

Популярні новини зараз
Ціни зростуть, але дефіциту не буде: наскільки доступними будуть продукти для українців у грудні Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Василь Лемак є завідувачем кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету Ужгородського національного університету.

Василь Лемак


У Конституційному Суді вакантними залишилися дві посади суддів за квотою парламенту.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в харківському суді готувалися до чергових слухань у справі смертельної ДТП за участю обвинувачених Олени Зайцевої та Геннадія Дронова. Ми писали докладно, як розгорталися події за час судового засідання.

Відзначимо, що перед самим початком зачитування обвинувачувального акту адвокат другого підсудного Геннадія Дронова почав протестувати і вимагати, щоб підсудного випустили з клітки. Трохи згодом, в залі суду все-таки зачитали обвинувальний акт у справі моторошної ​​ДТП на Сумщині.

Разом з тим, правозахисник другої підсудної, Олени Зайцевої, в черговий раз розповів про пом'якшуючі обставини, які суд повинен прийняти до уваги. "Зайцевій, яка перебувала за кермом Lexus, інкримінують порушення правил дорожнього руху, в результаті чого шість людей загинули і ще п'ятеро постраждали). Геннадія Дронова звинувачують в перетині перехрестя на сигнал світлофора, що також призвело до трагедії. У чоловіка, який перебував за кермом Volkswagen Touareg, ніяких пом'якшувальних обставин немає.