Уряд України протягом 2018 року планує розробити зміни, які потрібні для монетизації субсидій на житлово-комунальні послуги для домогосподарств. Про це розповів журналістам міністр соціальної політики Андрій Рева.

За словами міністра, в даний час Кабмін працює над змінами правил нарахування субсидій для населення.

"Правила нарахування субсидій ми весь час вдосконалюємо. Ми кожен рік приймаємо постанову за підсумками опалювального сезону. В цьому році ми теж готуємо таку постанову, і теж будуть зміни", – сказав міністр 26 лютого.

Він зазначив, що Кабмін для запровадження монетизації субсидій консультується з громадськістю.

Популярні новини зараз

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Пономарьов звів Винника з іншою співачкою: "Олександр, спасибі"

Біля Туреччини потонув російський корабель з українцями на борту: є загиблі

Відкинутий Мішиною Льоша з "Холостячки" розкрив цінний план на щастя: "Найважливіше..."

Показати ще

"Бачив Якова Васильовича Смолія, кандидата на посаду голови Нацбанку і нинішнього виконуючого обов'язки, ми з ним зараз будемо опрацьовувати питання створення спеціальних рахунків для того, щоб перераховувати людям кошти за житлово-комунальні послуги, щоб вони могли платити з цього рахунку", – заявив Рева.

Він також додав, що монетизовані субсидії повинні виплачуватися домогосподарствам з 1 січня 2019 року. З 1 січня 2018 року в Україні був введений перший етап монетизації субсидій на рівні постачальників послуг.

Учасники об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в Україні заявили, що підготовлений Міністерством фінансів проект постанови про монетизації субсидій не відповідає очікуванням ОСББ. "Глобально вимоги ОСББ залишилися непочутими. Завдання: забезпечити виплати громадянам у будинках ОСББ з 1 січня 2018 року. Але запропоновані зміни знову затягують ОСББ в коло "нарахувань і (не)відшкодувань" пільг і субсидій і пропонують сусіда платити за сусіда", – сказано в заяві.

Як повідомляв портал "Знай.uа" після настання сильних морозів в Україні довелося різко збільшити кількість використання газу.