Українські копи отримали 635 новеньких Mitsubishi: фото

поділитись
Нацполіцію України оснастили сучасними екологічними гібридами

На оснащення українських патрульних надійшло 635 нових екологічних повнопровідних автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV. Офіційна церемонія передачі пройшла сьогодні, 25 травня, передає прес-служба Нацполіції.

На передачі автомобілів були присутні керівництво Нацполіції, керівництво компанії Mitsubishi, а також представники української влади та посол Японії в Україні. Поповнення автопарку відбулось в рамках спільного українсько-японського проекту в рамках Кіотського протоколу.

Після суттєвого поповнення автопарку Нацполіція планує набрати 2 700 нових правоохоронців, повідомив голова Нацполіції Сергій Князєв.

Нові авто вийдуть на лінії вже до кінця цього тижня.

За основними технічними та екологічними параметрами саме автомобілі Mitsubishi Outlander PHEV є найефективнішими повнопривідними гібридними автомобілями для виконання поліцією своїх функцій. Крім того, нові кроссовери повністю відповідають екологічним вимогам Кіотського протоколу по обмеженню викидів парникових газів у транспортній галузі, відзначили в Нацполіції.

Автомобіль Mitsubishi Outlander PHEV поєднує в собі бензиновий і два електромотори з приводом на всі чотири колеса і можливістю працювати тільки на електричному приводі. Зовні він не відрізняється від свого неелектричного прототипу.

Вартість проекту по заміні автомобілів Національної поліції становить майже 1 млрд грн. Кошти надійшли від японських приватних компаній за договорами в мажах Кіотського протоколу.

Як повідомляв "Знай.ua", під час тест-драйву у Каліфорнії помітили електромобіль Tesla Model 3 2018.

Автор матеріалу: 
Ульяна Кононенко
Теги: 
копи,Нацполіція,автомобілі
Він візьме на себе обов'язки до оголошення результатів конкурсу на цю посаду
0
0
13:05 21.03.2018
Після засідання у ній помітили багато змін
0
0
12:11 21.03.2018
Компанії, що належать підозрюваному, позбавили життя шести людей
0
0
11:47 21.03.2018
Затвердження прем'єра про те, як Україна "нарешті зможе переорієнтувати свою економіку на країни ЄС і отримати "перевагу", складно зрозуміти
0
0
11:22 21.03.2018
Штепа цікаво позує перед камерою
0
0
11:07 21.03.2018