На оснащення українських патрульних надійшло 635 нових екологічних повнопровідних автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV. Офіційна церемонія передачі пройшла сьогодні, 25 травня, передає прес-служба Нацполіції.

На передачі автомобілів були присутні керівництво Нацполіції, керівництво компанії Mitsubishi, а також представники української влади та посол Японії в Україні. Поповнення автопарку відбулось в рамках спільного українсько-японського проекту в рамках Кіотського протоколу.

Після суттєвого поповнення автопарку Нацполіція планує набрати 2 700 нових правоохоронців, повідомив голова Нацполіції Сергій Князєв.

Нові авто вийдуть на лінії вже до кінця цього тижня.

За основними технічними та екологічними параметрами саме автомобілі Mitsubishi Outlander PHEV є найефективнішими повнопривідними гібридними автомобілями для виконання поліцією своїх функцій. Крім того, нові кроссовери повністю відповідають екологічним вимогам Кіотського протоколу по обмеженню викидів парникових газів у транспортній галузі, відзначили в Нацполіції.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин показала неймовірну весну у Львові: любов гуляє древніми вулицями

Зеленський підписав новий військовий закон - забрати на фронт зможуть навіть без мобілізації

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Автомобіль Mitsubishi Outlander PHEV поєднує в собі бензиновий і два електромотори з приводом на всі чотири колеса і можливістю працювати тільки на електричному приводі. Зовні він не відрізняється від свого неелектричного прототипу.

Вартість проекту по заміні автомобілів Національної поліції становить майже 1 млрд грн. Кошти надійшли від японських приватних компаній за договорами в мажах Кіотського протоколу.

Як повідомляв "Знай.ua", під час тест-драйву у Каліфорнії помітили електромобіль Tesla Model 3 2018.