Залучення молоді до політичних процесів в державі є одним із пріоритетів для партії "ОСНОВА" на 2018 рік.

Про це заявив голова політвиконкому партії «ОСНОВА» Володимир Полочанінов в ефірі youtube-каналу партії "ОСНОВА".

"Особисто я хочу зосередитися на тому, щоб партія "ОСНОВА" стала першою в історії України політичною силою, яка насправді буде молодою. Яка в своїй більшості складатиметься з молоді і буде орієнтована в більшій мірі на потреби молоді. Зараз молоді люди в Україні мріють про те, щоб звідси виїхати. А у країни, яку залишає молодь, ніколи не буде ні гідної пенсії ні прогресивного бізнесу", – зазначив Володимир Полочанінов.

Голова політвиконкому партії "ОСНОВА" також заявив, що багато політичних сил намагалось мобілізувати молодь виключно під час виборів, при цьому ігноруючи необхідність системної роботи із молодим електоратом.

"Дуже багато партій намагалися роздобути цей електорат саме під час виборчих кампаній, і молодь ніколи не приходила і не підтримувала жодну партію. Але якщо ви подивитеся на успішні країни або країни, які стали успішними, саме позиція молоді вплинула на вибір або на вектор розвитку держав. І я для себе ставлю завданням номер один – зробити все можливе, щоб молоді люди, які не виїхали з цієї країни або ж тимчасово перебувають за територією України, але мріють повернутися, стали основною частиною партії "ОСНОВА". Щоб вони стали тими, хто визначає політику всередині цієї партії і обов’язково прийшли з нами на наступні вибори і змінили вектор розвитку країни", – резюмував Володимир Полочанінов.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Вагітна Меган вийшла в світ з принцом Гаррі в сукні за $3,5 тисячі та годиннику принцеси Діани

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Показати ще