Провладні політичні сили почали підготовку до дострокових парламентських виборів. Про це заявив глава політичної партії "ОСНОВА" Андрій Ніколаєнко в ефірі телеканалу 1+1.

"Політичні сили почали розгортати штаби. ББП, "Опозиційний блок", "Наш край", віддали команди на місця. Оскільки "Наш край" є залежною від адміністрації президента, політичною структурою, яка звідти створювалась і фактично керується, то зрозуміло, що це є таким опосередкованим підтвердженням того, що це є дійсно задумка адміністрації Президента провести дострокові вибори", – заявив Андрій Ніколаєнко.

Крім того, глава партії "ОСНОВА" наголосив на тому, що Прем’єр міністр України Володимир Гройсман швидше за все конкуруватиме із президентом на наступних виборах.

"Володимир Гройсман однозначно планує грати свою гру, зустріч діючого прем’єра з трьома колишніми президентами – це показова річ. Я думаю, що він має амбіцію бути незалежним політичним гравцем, і я знаю, що частина людей готова його в цьому підтримати. Це впливові бізнесові кола", – резюмував Андрій Ніколаєнко.

Популярні новини зараз
Нові правила для ВПО: що зміниться з 1 липня 2025 року і хто залишиться без грошей Залишилось чекати недовго: відомий астролог розповів, коли закінчиться війна в Україні Двохзонні електролічильники втратять сенс: споживачі можуть залишитися без 50% знижки Більше ніяких бусиків та бійок з ухилянтами: ТЦК зобов'язали проводити мобілізацію за новими правилами
Показати ще