Вивести російські війська з тимчасово окупованої території України - можливо. Однак для цього потрібно одночасно задіяти два фактори - економічні санкції проти РФ і надання українській стороні летального сучасного озброєння.

Про це в інтерв'ю "Обозревателю" заявив екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко.

За його словами, Радянський Союз розвалився в першу чергу через економічний підрив у сфері газу й нафти. І такими ж заходами можна зруйнувати й економіку правонаступниці СРСР - Росії.

"Розширення економічних санкцій, тобто реалізація проекту з імпорту зрідженого газу з США в Європу, зупинка проектів зі спорудження газопроводів "Північний потік" і "Турецький потік". Плюс не надавати росіянам технологій для розробки природних ресурсів у складних умовах", - зазначив Романенко .

Крім того, щоб у цей час Путін "не знущався над Україною", необхідно надати нашим бійцям летальну й більш сучасну зброю.

Популярні новини зараз

Українці зможуть купувати дешеву гречку, цукор, муку, олію і не тільки? У Раді зареєстрували новий законопроект

Українець поїхав на заробітки у Польщу і "випадково" спустив 800 тисяч на "нічних метеликів": "Дівчата щось підсипали"

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

Григорій Решетник звів Злату Огнєвіч і відкинутого нею Діму Шевченка: "Як можна було?"

Показати ще

"Якщо буде реалізований такий військово-політичний і військово-економічний план, навіщо реалізовувати суто військовий? Ми бережемо своїх воїнів, ми всіляко зміцнюємо армію, силові структури, щоб ні у кого не виникало спокуси воювати з нами", - додав генерал.

Втім, Романенко певен: для того щоб повернути окуповані території, будуть потрібні "колосальні зусилля" не лише з боку України, але й союзників.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв, у чому особиста вигода Трампа від озброєння України.