Напередодні святкування Дня Незалежності України з ініціативи Громадського руху «Український вибір - Право народу» в Києві, Харкові, Хмельницькому, Івано-Франківську, Чернігові, Ужгороді, Херсоні, Миколаєві, Одесі, Запоріжжі, Білій Церкві та Кривому Розі і в ряді інших регіонів відбулися круглі столи та конференції, на яких обговорювалися питання, що стосуються соціальної, гуманітарної, економічної ситуації в країні.

Активісти Руху, громадські діячі та представники партнерських організацій - все, хто мріє бачити Україну єдиною, незалежною, процвітаючою державою, в ході тривалих дискусій намагалися знайти шляхи виходу країни із затяжної політичної і соціально-економічної кризи.

Головною темою для обговорення стала запропонована лідером Руху «Український вибір - Право народу» Віктором Медведчуком Стратегія національного успіху.

«На жаль, через 26 років після прийняття Акта проголошення незалежності України, доводиться констатувати: суверенною державою, в якому джерелом влади є народ, і повноправним гравцем на міжнародній арені Україна так і не стала. Погодьтеся, важко назвати незалежною країну, уряд якої приймає відверто антинародні рішення, діючи в інтересах не своїх громадян, а ... міжнародних лихварів ... Недоречно говорити про незалежність країни, в якій влада, не питаючи думки народу, звела курс на членство в ЄС і вступ до НАТО в ранг національної ідеї. Хоча прекрасно розуміла, що це веде до поглиблення розколу в суспільстві »- ці слова із звернення Віктора Медведчука до учасників заходів стали відправною точкою для дискусії.

Як повернути мир і стабільність, як об'єднати народ, як реалізувати економічний потенціал України, щоб вона знову стала суб'єктом міжнародної політики, - ці питання обговорювали найактивніше. Учасники зборів прийшли до висновку, що запропонована Віктором Медведчуком ще в 2012 році Стратегія національної успіху як нова парадигма державного розвитку дозволила б усунути внутрішні протиріччя, «зшити» країну.

Популярні новини зараз

У нової "Холостячки" Злати Огнєвіч виявилося вже є кохана людина

Настя Каменських так бурхливо відзначила день народження, що перестала бути на себе схожа

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Цього розчину бур'ян боїться, як вогню: натуральний засіб для ідеального газону за одну ніч

Показати ще

Мета Стратегії національного успіху - об'єднати Україну на основі спільних цінностей, терпимості і толерантності. Спираючись, з одного боку, на демократичні способи вирішення мовних і конфесійних конфліктів згідно з історичними традиціями, соціокультурним орієнтирів розвитку регіонів та інтересам їхніх населення, а з іншого - на стратегічні загальнонаціональні цілі, які об'єднують українське суспільство.

«Ми могли б стати мостом, що з'єднує Захід і Схід. Мостом між Росією і Європою, між простором колишнього Радянського Союзу і європейськими країнами. Але замість цього Україна стає яблуком розбрату між цими регіонами, і страждати від цього найбільше будемо ми самі », - зазначив академік НАН України, народний депутат двох скликань Петро Толочко.
Також учасники круглих столів зійшлися на думці, що лише мирний план з вирішення конфлікту на Сході України дозволить припинити кровопролиття і сприятиме реінтеграції Донбасу.

До Дня Незалежності Громадський рух «Український вибір - Право народу» провів ряд заходів, які продемонстрували, що українці у всіх регіонах, в усіх куточках країни мріють про єдність, про мир і стабільність.

Благодійні акції, дитячі свята, покладання квітів до пам'ятників Т. Шевченку - ці заходи зібрали тисячі прихильників Руху «Український вибір - Право народу», що представляє «партію миру», і засвідчили, що ідеї Руху і його лідера Віктора Медведчука підтримують по всій Україні.