"Партії війни" нема що протиставити мирним, гуманітарним і освітнім ініціативам "Українського вибір – Право народу", крім політики політичного терору, заявили у виконкомі організації.

Так в "Українському виборі" відреагували на напад у Херсоні на Максима Невенчанного, голову територіальної ради Руху в Миколаївській області.

"У Херсоні представники "Національного корпусу", що приховують свої обличчя під масками, напали на голову територіальної ради Громадського руху "Український вибір ‒ Право народу" у Миколаївській області Максима Невінчанного, який виступав з лекцією в рамках засідання громадської школи "Я ‒ політик". Нападники діяли з особливим цинізмом, відчуваючи свою безкарність і ігноруючи присутність поліції, яка не змогла їм перешкодити", — йдеться в заяві виконкому.

В Русі нагадали: сам Невінчаний неодноразово піддавався нападам з застосуванням фізичного насильства.
«Так, 26 жовтня 2016 року в Миколаєві радикали зробили спробу зірвати науково-практичну конференцію, а 6 лютого 2017 року побили Невінчанного і ряд інших членів Руху. І це далеко не єдині випадки. Нападам, у тому числі і озброєним, систематично піддається офіс Громадського руху "Український вибір ‒ Право народу", а народні депутати, які представляють "партію війни", відкрито закликають до вчинення терористичного акту і фізичного знищення Віктора Медведчука", — констатували в "Українському виборі".

Напади на активістів, прихильників і представників Руху носять системний характер, а винні не несуть ніякої відповідальності, підкреслили в організації.

Популярні новини зараз

21 вересня Різдво Пресвятої Богородиці: які чудеса можуть збутися та про що просити в молитві

Головне за ніч: Пугачова в жалобі, призов до ЗСУ з 1 жовтня, ПриватБанк "заблокував" комуналку і Могилевська проти Кароль

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Показати ще

"Такий стан справ означає проведення політики політичного і морального терору проти представників Громадського руху "Український вибір ‒ Право народу", публічно і непублічно підтримуваної окремими представниками влади. Політика політичного терору ‒ єдина відповідь, на яку здатні представники "партії війни": їм нічого протиставити мирним, гуманітарних і освітніх ініціатив "Українського вибору – Права народу", — стверджують в "Українському виборі".

Виконком організації зажадав розслідувати напад на М. Невінчанного і покарати винних.
"Ми висловлюємо свою підтримку голові територіального ради у Миколаївській області Максиму Невінчанному в його громадській та політичній діяльності", — йдеться в заяві.