Укрпошта обіцяє підвищити все, крім якості свого сервісу

поділитись
Нове підвищення тарифів погоджено "Укрпоштою" з Міністерством інфраструктури

Українців чекає підвищення тарифів "Укрпошти", за якими вона приймає і доставляє друковані видання.

Про це повідомляє видання "Сегодня". Вже з першого липня розміри відповідних тарифів зростуть майже на чверть. І ще на 19,2% - з початку 2019 року.

У громадян часто виникають проблеми при користуванні послугами "Укрпошти": відео

Представник державного підприємства "Укрпошта" пояснив причини подорожчання послуг так: "Це повинно забезпечити мінімальну рентабельність надання послуг, так як в 2017 році держпідприємства продовжували надавати послуги з доставки та прийому газет і журналів нижче собівартості, що негативно позначається на фінансовому становищі "Укрпошти" та ДП "Преса" і призводить до збитків".

Іншими словами, про якесь підвищення якості сервісу мова взагалі не йде - тільки про зростання тарифів. За старою ціною газети і журнали зможуть отримувати лише ті, хто заздалегідь оформив передплату на весь 2018 рік.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" керівник "Укрпошти" Ігор Смілянський нещодавно вказав в електронній декларації розмір своєї заробітної плати за 2017 рік. Ця сума склала майже чотири мільйони гривень, або 330 000 гривень в місяць.

З цих коштів Смілянський, судячи за вказаними в його декларації відомостей, витрачає більше трьох мільйонів гривень на рік (у доларовому еквіваленті) на оплату податків у США.

Автор матеріалу: 
Виталий Крюков
Теги: 
укрпошта, тариф, підвищення
Заспівати "It's my life" на всю країну, розгорнути прапор у стилі "ОЕ", чи зібрати натовп "вовчиць"?
0
0
20:28 23.07.2018
У Верховній раді оголосили офіційні канікули
0
0
20:16 23.07.2018
Причиной могла стать как болезнь Владимира Бондаря, так и активизировавшаяся кампания по противодействию нелегальному экспорту леса-кругляка
0
0
17:25 23.07.2018
Вся деятельность Медведчука на протяжении многих десятилетий направлена на соблюдение интересов Украины, что свидетельствует о его настоящем патриотизме, считает политолог
0
0
14:06 23.07.2018