Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила нове кримінальне провадження проти голови ДФС України Романа Насірова, а також керівника Департаменту ДФС України Володимира Новікова.

Про це повідомила прес-служба САП.

"Повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри, про завершення досудового розслідування і відкриття матеріалів кримінального провадження у порядку ст.290 КПК України", - йдеться в повідомленні.

"Відповідно до остаточно висунутої підозри Насіров Р.М., окрім раніше інкримінованого зловживання владою та службовим становищем (ст. 364 КК України) підозрюється також у службовому підробленні (ст.366 КК України) вчиненому під час прийняття рішень про розстрочення податкових зобов’язань та боргу, а також під час інформування Міністерство фінансів України про відсутність розстрочень, що виходять за межі одного бюджетного року (які надавались саме ТОВ "Надра Геоцентр", ТОВ "Фірма ХАС", ТОВ "Карпатнадраінвест")", - наголосила САП.

Таким чином обвинувачуваний акт скеровується до суду.

Як повідомляв "Знай.ua", нагадаємо 27 червня суд продовжив запобіжний захід відстороненому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову. Застава, як і раніше, становить 100 мільйонів.

СохранитьСохранить

Популярні новини зараз

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Показати ще