Екс-радник голови МВС Ілля Кива, який заявив, що очолив Соцпартію України, натякає, що є соціал-націоналістом.

Як випливає з його слів в інтерв'ю "strana.ua", він готовий про це заявити відкрито, тільки народ до цього поки не готовий.

На питання Кива сповідує соціал-націоналізм, він відповів: "Суспільство не дозріло. Наразі".

"Соціалізм оптимальний для сприйняття, і його можна не любити, але ти не будеш його відторгувати, як комунізм чи нацизм, тому що він достатньо нейтральний. І в нашому випадку в нього потрібно додати гостроти. Я і є ця спеція", - заявив Ілля Кива.

При цьому він заперечує майже всі ідеї, за які борються традиційні ліві, такі як, наприклад, підтримка одностатевих шлюбів. "Я за поліпшення демографічної ситуації в країні. Популяризація гомосексуалізму тільки шкодить цьому", - сказав Кива.

Популярні новини зараз

Комаровський підказав, як не заразитися коронавірусом: "Залежить від..."

Сергій Корнак пояснив хворобу Володимира Зеленського: "Це все брехня, маніпуляція"

Ольга Фреймут вперше показала розкішну квартиру в центрі Києва: "Прискіпливо займалася дизайном"

Москаль накинувся на Кравчука на очах мільйонів українців: "За гроші на*ердить у церкві!"

Показати ще

"Якщо ти хочеш загнати себе в кут, повинен вийти на трибуну і виступити проти геїв, абортів, за легалізацію наркотиків, а наостанок зізнатися, що любиш на ніч перечитувати "Майн Кампф" (Mein Kampf). Будь-якого політика після такої відповіді не існує", - додав політик.

При цьому Кива наголосив, що не вважає свою різку зміну політичних поглядів з ультраправих на ліві, лукавством, просто "Правий сектор" вже не той".

І на останок Кива пояснив, як ставиться до ідей розкутості. На питання журналіста він підтримує ідеї большевички Коллонтай чи більш пуританські, наркокоп відповів: "Ну про що ви говорите. Подивіться на мене і яке нах ... пуританство?".

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", Ілля Кива звільнився з посади радника Міністра внутрішніх справ. "Я весь час себе стримував. Мені постійно доводилося дотримуватися правил поведінки і субординації, займаючи посаду радника міністра внутрішніх справ", - пояснив він чому звільнився.