Державний департамент США не робив жодних офіційних заяв щодо заборони російських сайтів і санкцій на IT-компанії в Україні.

Про це заявив заступник глави Адміністрації президента Павло Шимків в Facebook, назвавши новину фейком.

"Жодних заяв, щодо санкційного списку Держдеп не робив - перевірив особисто! Є заява НАТО, яка чітко визначає дії України як безпекові, а не обмеження свободи слова", – написав Шимків.

Він запитав у журналістів Voice of America, які опублікували цей матеріал, яким чином офіційні особи не підтвердили коментар "невідомого представника" департаменту.

"І де стандарти журналістики США щодо двох джерел інформації? І де ім'я "загадкового представника Держдепу", – запитав Шимків.

Популярні новини зараз
Українців обтяжать додатковою платіжкою: за що доведеться віддати до 1000 грн У школах з'являться нові предмети Різко вдарять морози: синоптики розповіли, якою буде погода у листопаді Українцям виплатять від 1500 до 8000 грн: хто й на яких умовах отримає допомогу
Показати ще

Тим часом, в самому виданні заявили, що представник критикував рішення президента України Петра Порошенка анонімно і в неофіційному форматі.


Як повідомляв "Знай.uа", за версією VOA, вищевказана особа закликала український уряд від імені Держдепу знайти способи боротьби з російською пропагандою таким чином, щоб це "не підривало конституційні принципи", тому що свобода слова є елементом здорової демократії.

Тим часом, у НАТО офіційно підтримали рішення Києва, зазначивши, що заборона російських соцмереж та інтернет-ресурсів не є свободою слова, а питанням безпеки.